Zarabianie na własnej wiedzy w internecie. Jakie są możliwości?Zarabianie na własnej wiedzy w internecie. Jakie są możliwości?Zarabianie na własnej wiedzy w internecie. Jakie są możliwości?Zarabianie na własnej wiedzy w internecie. Jakie są możliwości?
Parę kliknięć i chęć szczera, by się zmienić w freelancera (fot. kadr ze spotu)

Zarabianie na własnej wiedzy w internecie. Jakie są możliwości?

Zarabianie na własnej wiedzy w internecie. Jakie są możliwości?
Leszek Łuczyn

Leszek Łuczyn

-

creative freelancer

Leszek Łuczyn

Leszek Łuczyn

creative freelancer

Z wykształcenia psycholog. Specjalizuje się w tworzeniu strategii komunikacji i koncepcji kampanii reklamowych. Jako dyrektor kreatywny i copywriter pracował dla agencji reklamowych. Ma na swoim koncie srebrne i brązowe Effie za kampanie marki Škoda. Współtworzył m.in. międzynarodowe kampanie digital dla marek z portfolio Procter & Gamble. Uczy copywritingu i kreatywnego myślenia na AGH.

Edukacja coraz częściej przenosi się do internetu. Trampoliną do kariery stało się samokształcenie. Cenionym źródłem wiedzy jest doświadczenie praktyków. W tej sytuacji niejedna osoba może odkryć, że ma wiedzę, za którą ktoś chciałby zapłacić. Pozostaje pytanie: jak tę wymianę zorganizować?

Jak głosi słynna, licząca już ponad dekadę piosenka z musicalu „Avenue Q” – „Internet is for Porn”. Kiedy zaś włączymy kontrolę rodzicielską w przeglądarce, służy nam on już głównie do sprawdzania pogody, tłumaczeń i map oraz do czytania newsów (według Siege Media, USA, sierpień 2017). A co z edukacją?

Wiedza ma się dobrze i generuje duży ruch.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja