Wybory prezydenckie 2020. Piksele, cień orła i KidawaBlue, czyli graficzne pomysły kandydatów na prezydenta RPWybory prezydenckie 2020. Piksele, cień orła i KidawaBlue, czyli graficzne pomysły kandydatów na prezydenta RPWybory prezydenckie 2020. Piksele, cień orła i KidawaBlue, czyli graficzne pomysły kandydatów na prezydenta RPWybory prezydenckie 2020. Piksele, cień orła i KidawaBlue, czyli graficzne pomysły kandydatów na prezydenta RP

Wybory prezydenckie 2020. Piksele, cień orła i KidawaBlue, czyli graficzne pomysły kandydatów na prezydenta RP

Wybory prezydenckie 2020. Piksele, cień orła i KidawaBlue, czyli graficzne pomysły kandydatów na prezydenta RP

Agnieszka Stefaniak-Zubko

-

Projekt Marka

Agnieszka Stefaniak-Zubko

Projekt Marka

Specjalizuje się w projektowaniu strategii dla marek (także politycznych) i budowaniu ich wizerunku. Dziennikarka i moderatorka Design Thinking. Współtworzy agencję strategiczno-brandingową Projekt Marka.

Beata Nocoń

-

Projekt Marka

Beata Nocoń

Projekt Marka

Doświadczona graficzka i ilustratorka, specjalizująca się w kreowaniu wyrazistych, zapadających w pamięć marek. Współtworzy agencję strategiczno-brandingową Projekt Marka.

Politycy coraz częściej rozumieją, że profesjonalnie zaprojektowana identyfikacja wizualna to jeden z ważniejszych elementów sukcesu. Niedawno oficjalnie rozpoczęła się kampania wyborcza. Sprawdziliśmy więc, jak już na starcie prezentują się kandydaci na prezydenta Polski.

Z komunikatu Państwowej Komisji Wyborczej wynika, że zgłoszono 7 komitetów wyborczych kandydatów na prezydenta RP. Teraz trwa zbiórka podpisów pod listami poparcia, a każdy komitet musi zebrać ich minimum 100 tys. Kandydaci zdążyli już zaprezentować swoje pierwsze materiały graficzne, a niektórzy także hasła, które będą towarzyszyć im w tej kampanii.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja