Witajcie w świecie permanentnej transgresji! - Marketing przy Kawie
Witajcie w świecie permanentnej transgresji!Witajcie w świecie permanentnej transgresji!Witajcie w świecie permanentnej transgresji!Witajcie w świecie permanentnej transgresji!

Witajcie w świecie permanentnej transgresji!

Witajcie w świecie permanentnej transgresji!
Katarzyna Gawlik

Katarzyna Gawlik

-

wiceprezes zarządu, PTPRiO

Katarzyna Gawlik

Katarzyna Gawlik

wiceprezes zarządu
PTPRiO

Od 15 lat wspiera decyzje biznesowe wiedzą o klientach, użytkownikach i interesariuszach podejmowanych działań. Obecnie zarządza projektami z obszaru projektowania usług i produktów cyfrowych oraz customer experience. W wolnym czasie uczy, szkoli, pisze książki i artykuły oraz przygotowuje doktorat z zarządzania.

Jako konsumenci żyjemy dziś w ciągłym poczuciu niepewności. Rzeczy dotychczas stałe, dające oparcie, okazały się kruche. Sięgamy więc po różne sposoby radzenia sobie z tą niepewnością, łącząc je w twórczych splotach. Ani myślimy wybierać jednej drogi!

Jedno jest pewne. Dziś nie chcemy być nijacy i obojętni. Poszukujemy wyrazistości, nawet jeśli ma ona oznaczać ekstremalną normalność (normcore). Również zwyczajność wymaga dziś bowiem ideowej deklaracji.

Do wszystkiego, co robimy, podchodzimy z powagą, a nasze postawy się wyostrzają. Jeśli zanurzamy się w świecie silnych bodźców, to od razu są to bodźce zwielokrotnione, układające się w ciągły streaming wrażeń.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja