Trendy, na które powinieneś zwrócić uwagę, projektując stronę internetową w 2019 rokuTrendy, na które powinieneś zwrócić uwagę, projektując stronę internetową w 2019 rokuTrendy, na które powinieneś zwrócić uwagę, projektując stronę internetową w 2019 rokuTrendy, na które powinieneś zwrócić uwagę, projektując stronę internetową w 2019 roku
Mobile first jest już koniecznością, nie fanaberią (fot. Pixabay)

Trendy, na które powinieneś zwrócić uwagę, projektując stronę internetową w 2019 roku

Trendy, na które powinieneś zwrócić uwagę, projektując stronę internetową w 2019 roku
Luiza Pawłowska

Luiza Pawłowska

-

CEO, Discipline

Luiza Pawłowska

Luiza Pawłowska

CEO
Discipline

Wraz z zespołem niezależnej agencji interaktywnej Discipline od kilkunastu lat realizuje projekty z zakresu kompleksowego wsparcia obecności marek w internecie. Ekspertka IAB Polska biorąca udział w pracach grupy roboczej „Agencje interaktywne”.

Piękna, schludna, zawierająca wszystkie informacje w zasięgu trzech klików… Jak zaprojektować stronę WWW, aby efektywnie i efektownie komunikować się z odbiorcami w 2019 roku? Oto trendy, które trzeba uwzględnić, planując zmianę strony internetowej w nadchodzącym roku.

Mobile first
Przed mobile nie da się już uciec. Zgodnie z danymi przedstawionymi przez Kantar TNS smartfony i tablety coraz częściej zastępują nam tradycyjne komputery osobiste w załatwianiu codziennych spraw.

Już w minionym roku w Polsce doszło do ciekawego zjawiska. Jak podaje IAB Polska w raporcie „Mobile 2018”, penetracja smartfonów osiągnęła maksimum.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja