Telemarketing irytuje (wprowadzenie - telemarketing powszedni)Telemarketing irytuje (wprowadzenie - telemarketing powszedni)Telemarketing irytuje (wprowadzenie - telemarketing powszedni)Telemarketing irytuje (wprowadzenie - telemarketing powszedni)

Telemarketing irytuje (wprowadzenie – telemarketing powszedni)

Telemarketing irytuje (wprowadzenie - telemarketing powszedni)
Jacek Szlak

Jacek Szlak

-

redaktor naczelny, Marketing przy Kawie

Jacek Szlak

Jacek Szlak

redaktor naczelny
Marketing przy Kawie

Od 1997 r. zajmuje się marketingiem zarówno od strony praktycznej, jak i teoretycznej. Od 2003 r. prowadzi serwis Marketing przy Kawie. Publicysta zajmujący się komunikacją marketingową i sztuką reklamy. Obserwator nowych zjawisk w kulturze masowej, marketingu i nowych mediach. Wykładowca studiów podyplomowych z zakresu reklamy internetowej, content marketingu i storytellingu. Jeden ze współautorów książki „Praktyka brandingu” oraz autor książki „Opowieści w marketingu”.

Telemarketing, choć ma chyba najgorszą opinię wśród wszystkich narzędzi marketingu bezpośredniego, jest wyjątkowo skuteczny. Co więcej, w contact center to on powinien pełnić najważniejszą strategicznie rolę. I chociaż działa tylko na jeden zmysł, to jednak zapewnia interakcję w czasie rzeczywistym z człowiekiem, nie z automatem, oraz potrafi wykorzystać wyobraźnię odbiorcy. We wprowadzeniu autor definiuje telemarketing, jego rolę w komunikacji marketingowej oraz podaje kilka podstawowych rozróżnień dotyczących tej działalności.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja