Telefon do przyjaciela z LondynuTelefon do przyjaciela z LondynuTelefon do przyjaciela z LondynuTelefon do przyjaciela z Londynu

Telefon do przyjaciela z Londynu

Telefon do przyjaciela z Londynu
Jakub Müller

Jakub Müller

-

redaktor, Marketing przy Kawie

Jakub Müller

Jakub Müller

redaktor
Marketing przy Kawie

W branży marketingowej działa od 2005 roku. Autor kilkuset artykułów, felietonów, analiz i wywiadów w mediach internetowych i drukowanych. Współtwórca strategii marketingowych i prelegent na konferencjach branżowych. Wykładowca studiów podyplomowych z zakresu mediów i CSR-u.

Polski rząd postanowił wynająć jedną z londyńskich agencji PR, mimo że za takie usługi trzeba sporo zapłacić, a gwarancji skuteczność nie ma. Jak pokazuje historia, największym zagrożeniem w takich wypadkach są... sami klienci.

W założeniu rządy wszystkich krajów wiedzą, jak ważna jest reputacja. Zatrudniają więc zagraniczne agencje public relations, aby umiejętnie podkreślić coś wyjątkowego, co przyciągnie turystów, inwestorów zagranicznych, dziennikarzy, a nawet ekipy filmowców. Najczęściej mówi się o tym, że to zakrojona na wiele lat praca. O tym, że rząd to hojny, ale niewdzięczny klient, mówi się rzadziej.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja