Święta, święta i po przetargu. Agencje dostały trzy dni na przygotowanie oferty dla PGE NarodowegoŚwięta, święta i po przetargu. Agencje dostały trzy dni na przygotowanie oferty dla PGE NarodowegoŚwięta, święta i po przetargu. Agencje dostały trzy dni na przygotowanie oferty dla PGE NarodowegoŚwięta, święta i po przetargu. Agencje dostały trzy dni na przygotowanie oferty dla PGE Narodowego
Zgłoszenie na najwyższym poziomie potrzebne na pojutrze (flashgun/Fotolia)

Święta, święta i po przetargu. Agencje dostały trzy dni na przygotowanie oferty dla PGE Narodowego

Święta, święta i po przetargu. Agencje dostały trzy dni na przygotowanie oferty dla PGE Narodowego
Jakub Müller

Jakub Müller

-

redaktor, Marketing przy Kawie

Jakub Müller

Jakub Müller

redaktor
Marketing przy Kawie

W branży marketingowej działa od 2005 roku. Autor kilkuset artykułów, felietonów, analiz i wywiadów w mediach internetowych i drukowanych. Współtwórca strategii marketingowych i prelegent na konferencjach branżowych. Wykładowca studiów podyplomowych z zakresu mediów i CSR-u.

Spółka PL.2012+ zarządzająca stadionem PGE Narodowym ogłosiła, że czeka na oferty z zakresu obsługi graficznej. Na realizację prezentacji dała kilka dni tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Agencje nie powinny być jednak zaskoczone. W ostatnich latach nie brakowało jeszcze dziwniejszych procedur przetargowych.

Ogłoszenie z zapytaniem ofertowym w zakresie obsługi graficznej spółki PL.2012+ umieszczono na jej stronie internetowej 19 grudnia. Jak wyjaśniano, „Przedmiotem zapytania jest uzyskanie informacji na temat proponowanych rozwiązań i doświadczenia przy realizacji projektu oraz warunków formalnych i komercyjnych współpracy”.

Sprecyzowano także, że nie jest to zapytanie ofertowe w rozumieniu przepisów Prawa zamówień publicznych.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się