„Tu jest stacja benzynowa, ja tu mięso mam!”. Co oznacza zakaz handlu w niedzielę dla komunikacji Orlenu i innych marek paliwowych? - Marketing przy Kawie
„Tu jest stacja benzynowa, ja tu mięso mam!”. Co oznacza zakaz handlu w niedzielę dla komunikacji Orlenu i innych marek paliwowych?„Tu jest stacja benzynowa, ja tu mięso mam!”. Co oznacza zakaz handlu w niedzielę dla komunikacji Orlenu i innych marek paliwowych?„Tu jest stacja benzynowa, ja tu mięso mam!”. Co oznacza zakaz handlu w niedzielę dla komunikacji Orlenu i innych marek paliwowych?„Tu jest stacja benzynowa, ja tu mięso mam!”. Co oznacza zakaz handlu w niedzielę dla komunikacji Orlenu i innych marek paliwowych?
Stanie w kolejce trwa dłużej niż tankowanie (fot. oatsy40 on VisualHunt.com / CC BY)

„Tu jest stacja benzynowa, ja tu mięso mam!”. Co oznacza zakaz handlu w niedzielę dla komunikacji Orlenu i innych marek paliwowych?

„Tu jest stacja benzynowa, ja tu mięso mam!”. Co oznacza zakaz handlu w niedzielę dla komunikacji Orlenu i innych marek paliwowych?
Mateusz Lubczański

Mateusz Lubczański

-

dziennikarz, Marketing przy Kawie

Mateusz Lubczański

Mateusz Lubczański

dziennikarz
Marketing przy Kawie

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, na co dzień pisze o wszystkim, co związane z motoryzacją. Zafascynowany nowoczesnymi technologiami, fotografią oraz rynkiem gier komputerowych. W wolnym czasie (którego ma coraz mniej) przechodzi kolejne gry RPG lub nadgania serialowe zaległości.

Głośno zapowiadane pierwsze niedziele bez handlu za nami. Do grona beneficjentów zakazu należą stacje benzynowe. Czy staną się tym samym minigaleriami handlowymi, wypożyczalniami samochodów, a w przyszłości także rowerów? Czy zmieni to ich komunikację?

Stacje paliw mają przed sobą ciekawą przyszłość. Jak wynika z badania satysfakcji ARC Rynek i Opinia, to nie ceny bezołowiowej czy oleju napędowego są najważniejszym czynnikiem przy wyborze miejsca tankowania. Liczy się przede wszystkim gęstość sieci, obsługa i czystość.

Według Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego pod koniec 2017 roku na terenie naszego kraju działały 6624 stacje.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja