Sklep z emeryturąSklep z emeryturąSklep z emeryturąSklep z emeryturą

Sklep z emeryturą

Sklep z emeryturą
Jacek Szlak

Jacek Szlak

-

redaktor naczelny, Marketing przy Kawie

Jacek Szlak

Jacek Szlak

redaktor naczelny
Marketing przy Kawie

Od 1997 r. zajmuje się marketingiem zarówno od strony praktycznej, jak i teoretycznej. Od 2003 r. prowadzi serwis Marketing przy Kawie. Publicysta zajmujący się komunikacją marketingową i sztuką reklamy. Obserwator nowych zjawisk w kulturze masowej, marketingu i nowych mediach. Wykładowca studiów podyplomowych z zakresu reklamy internetowej, content marketingu i storytellingu. Jeden ze współautorów książki „Praktyka brandingu” oraz autor książki „Opowieści w marketingu”.

Starsi ludzie nie należą do elity klienteli hipermarketów. Jednak wraz z zaostrzającą się konkurencją ta grupa docelowa, dotychczas niezagospodarowana, znalazła się na marketingowym celowniku. Powstał projekt powierzenia wypłat emerytur hipermarketom.

Jeśli listonosz nie przyniesie pieniędzy, trzeba się będzie pofatygować po nie do supermarketu. Jak tu pobrać emeryturę i niczego jednocześnie nie kupić? Co z gotówką wynoszoną w torebce? Wszak to idealna okazja dla złodziei!

Niedawno „GW” opublikowała artykuł o tym, że być może emerytury będą wypłacane w kasach hipermarketów lub supermarketów (zob.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja