Samsung i najgorszy instagramer świataSamsung i najgorszy instagramer świataSamsung i najgorszy instagramer świataSamsung i najgorszy instagramer świata
Technologia ma rozgrzewać serca, a nie onieśmielać (fot. kadr z reklamy)

Samsung i najgorszy instagramer świata

Samsung i najgorszy instagramer świata
Mateusz Lubczański

Mateusz Lubczański

-

dziennikarz, Marketing przy Kawie

Mateusz Lubczański

Mateusz Lubczański

dziennikarz
Marketing przy Kawie

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, na co dzień pisze o wszystkim, co związane z motoryzacją. Zafascynowany nowoczesnymi technologiami, fotografią oraz rynkiem gier komputerowych. W wolnym czasie (którego ma coraz mniej) przechodzi kolejne gry RPG lub nadgania serialowe zaległości.

Jeden z największych producentów elektroniki chce pokazać, że wychodzi do ludzi. Dzięki zdobyczom technologii pomaga im rozwiązywać problemy – od banalnych po najpoważniejsze. Udowadnia też, że niekiedy lekarstwo na realny problem może kryć się w wirtualnej rzeczywistości.

Runar Jonsson to twardy człowiek związany z morzem. Uwielbia robić zdjęcia na Islandii, gdzie mieszka i pracuje. Chciałby, żeby inni też choć częściowo poznali surowe piękno wyspy. Niestety, nie jest to miejsce obfitujące w światło, dlatego instagramowe konto Runara nie cieszy się popularnością. Po prostu na jego fotkach niewiele widać.

Jest w tej historii również polski wątek.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja