Reklama wokół nas – przeciw schematomReklama wokół nas – przeciw schematomReklama wokół nas – przeciw schematomReklama wokół nas – przeciw schematom

Reklama wokół nas – przeciw schematom

Reklama wokół nas – przeciw schematom
Jacek Szlak

Jacek Szlak

-

redaktor naczelny, Marketing przy Kawie

Jacek Szlak

Jacek Szlak

redaktor naczelny
Marketing przy Kawie

Od 1997 r. zajmuje się marketingiem zarówno od strony praktycznej, jak i teoretycznej. Od 2003 r. prowadzi serwis Marketing przy Kawie. Publicysta zajmujący się komunikacją marketingową i sztuką reklamy. Obserwator nowych zjawisk w kulturze masowej, marketingu i nowych mediach. Wykładowca studiów podyplomowych z zakresu reklamy internetowej, content marketingu i storytellingu. Jeden ze współautorów książki „Praktyka brandingu” oraz autor książki „Opowieści w marketingu”.

Wszystko może być medium reklamowym. Gdy wychodzimy z domu, w naszym otoczeniu zauważamy zarówno nośniki umieszczone w celu prezentacji jakiejś reklamy, jak i nośniki niestandardowe. Ambient media to bardzo popularna forma komunikacji reklamowej. Dziś prezentujemy nietypowe rozwiązania na typowych nośnikach reklamy zewnętrznej. W kolejnym wydaniu – nietypowe i spektakularne rozwiązania.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja