Reklama przez cały rokReklama przez cały rokReklama przez cały rokReklama przez cały rok

Reklama przez cały rok

Reklama przez cały rok
Chroma.pl

Chroma.pl

-

×

Obecnie możesz przeczytać

1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie,

aby otrzymać dostęp do 4915 artykułów

Masz już konto?
Zaloguj się
„Wszyscy korzystają z Google”, „kalendarz mam w telefonie”, „ściągnę sobie appkę” – powtarzają niektórzy w odpowiedzi na pomysł druku firmowych kalendarzy. Czy mają rację?

Po co firmie kalendarz?

Patrząc na kolejne pomieszczenia na piętrze biurowca, w którym pracuję, w każdym widzę kalendarz na ścianie. Tak, wydrukowany. Trójdzielny, jednodzielny, listwowany. Spiralowanych jest najmniej, ale te najczęściej wieszamy w domu, bo stanowią efektowne dopełnienie każdego wnętrza.

Za to na stołach stoją kalendarze biurkowe lub leżą podkłady na biurko. Niektóre arkusze oderwano i przyklejono do ściany. Widać, jak każdy dzień wypełniono notatkami, a fragmenty tekstu zaznaczono markerem.

Zdziwieni? Myślę, że niekoniecznie, bo kalendarze doskonale porządkują nam pracę. I to przez dwanaście miesięcy.

Jak w marketingu wykorzystać produkt, na który klient patrzy przez 365 dni w roku? Kalendarz to doskonały nośnik reklamy. Do tego idealny prezent dla Twoich kontrahentów.

Jaki kalendarz wybrać?

Najbardziej lubiane są trójdzielne. Te z wypukłą główką pozwalają na doskonałe wyeksponowanie grafiki, np. firmowego logo. Chroma.pl wydrukuje je najszybciej ze wszystkich drukarni online. Ta drukarnia jako jedyna w Polsce ma maszynę do klejenia kalendarzy. Dzięki temu możesz liczyć na najwyższą precyzję wykonania.

Masz cztery konfiguracje kalendariów do wyboru oraz cztery kolory okienek, które możesz dopasować do grafiki. Oryginalność projektu podkreślisz uszlachetnieniami: folią mat lub błysk oraz lakierem High Gloss. Niektóre elementy mogą być pokryte lakierem UV wybiórcznym. Wówczas wybrane kształty jeszcze bardziej przyciągają uwagę.

Decydując się na kalendarze spiralowane, masz pole do popisu dla różnorodności grafiki. Możesz stworzyć indywidualny projekt na każdy miesiąc. Na beta.chroma.pl znajdziesz bogatą gamę uszlachetnień. Do tego cztery kolory spirali do wyboru.

Absolutną nowością jest możliwość osobnego uszlachetnienia okładki, środka oraz tyłu. Zaprojektowany w ten sposób kalendarz może stać się małym dziełem sztuki.

Z kolei kalendarze listwowane dają duży obszar zadruku. Świetnie sprawdzą się przy oryginalnych motywach graficznych. Na beta.chroma.pl można dopasować do nich kolor wysokiej jakości listwy. Czas realizacji to zaledwie jeden dzień.

Kalendarze to reklama, która działa przez cały rok. Właśnie ruszył sezon na kalendarze 2018. Na chroma.pl znajdziesz 100 tys. konfiguracji produktów: od trójdzielnych i jednodzielnych, przez listwowane i spiralowane, po biurkowe i listkowe.

Możesz wybierać indywidualne kalendaria i zamawiać własne nakłady. Zdjęcia/wektory do projektów znajdziesz na stock.chroma.pl. Automatyczny podgląd i korektę plików gwarantuje autorska aplikacja 3D Upload. Sprawdź, jakie to proste na beta.chroma.pl.