Pirelli w 2013 roku szokuje inaczejPirelli w 2013 roku szokuje inaczejPirelli w 2013 roku szokuje inaczejPirelli w 2013 roku szokuje inaczej
Sonia Braga, gwiazda brazylijskiego kina, w kalendarzu Pirelli 2013

Pirelli w 2013 roku szokuje inaczej

Pirelli w 2013 roku szokuje inaczej
Kamila Pokój

Kamila Pokój

-

marketing director, Pomagam.pl

Kamila Pokój

Kamila Pokój

marketing director
Pomagam.pl

Ekspertka od marketingu internetowego, specjalizująca się w działaniach performance. Ma wieloletnie doświadczenie w działaniach online, m.in. w branży e-commerce, ubezpieczeń czy nieruchomości. Przez wiele lat związana była z organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz zwierząt.

Premierze elitarnego kalendarza Pirelli co roku towarzyszy medialny szum. Tym razem jest on może nawet większy niż zwykle, i to wcale nie za sprawą aktów. Okazuje się, że ubrane modelki, ciężarna aktorka i zaangażowanie społeczne mogą szokować bardziej niż nagość.

Odsłona nowej edycji Pirelli jest co roku bodaj najbardziej wyczekiwaną premierą kalendarza na świecie. Ale Pirelli na rok 2013 jest inny niż dotychczasowe wydawnictwa producenta opon. Po raz pierwszy w historii zabrakło w nim nagich zdjęć.

Już od kilku miesięcy wiadomo było, że czterdzieste wydanie kalendarza będzie wyjątkowe. Choćby dlatego, że realizatorem sesji do wydania na rok 2013 został Steve McCurry.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja