Pies zwiększa sprzedaż, czyli współczesna dogoterapia reklamowa w branży motoPies zwiększa sprzedaż, czyli współczesna dogoterapia reklamowa w branży motoPies zwiększa sprzedaż, czyli współczesna dogoterapia reklamowa w branży motoPies zwiększa sprzedaż, czyli współczesna dogoterapia reklamowa w branży moto
Spryciarz, którego trudno nie kochać (fot. kadr z reklamy)

Pies zwiększa sprzedaż, czyli współczesna dogoterapia reklamowa w branży moto

Pies zwiększa sprzedaż, czyli współczesna dogoterapia reklamowa w branży moto
Joanna Burdek

Joanna Burdek

-

group account manager, agencja reklamowa Hand Made

Joanna Burdek

Joanna Burdek

group account manager
agencja reklamowa Hand Made

Od dziesięciu lat zajmuje się marketingiem instytucji publicznych i dużych firm komercyjnych. Ekspert w dziedzinie promocji funduszy europejskich i zamówień publicznych m.in. w Urzędzie Marszałkowskim i Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Prowadziła kampanie kilkudziesięciu projektów, w tym finansowanych z funduszy europejskich (PO IG, PO KL, MRPO, PO IiŚ), norweskich, programu szwajcarskiego. Pracowała dla Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Nauki, Środowiska, Województwa Małopolskiego, Śląskiego, Łódzkiego, Państwowej Inspekcji Pracy. Autorka publikacji z zakresu nauk politycznych i prawa zamówień publicznych.Miłośniczka psów i dogtrekkingu, właścicielka border collie o imieniu Rousseau.

Chaser zna 1022 słowa. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby był ludzkim dzieckiem. Ale nie jest. Chaser to pies rasy border collie i jest jednym z najinteligentniejszych przedstawicieli swojego gatunku na świecie. Czy taki aktor reklamowy może pomóc sprzedawać samochody? Jak najbardziej.

Oto i Chaser – chyba najsłynniejszy border collie świata:

Źródło: Chaser the Border Collie, Facebook

Border collie to rasa pasterska, wywodząca się z Anglii i Szkocji. Psy do niej należące są uznawane za najbystrzejsze czworonogi. Ale twórcy reklam doceniają je też za inne cechy. Psy te bowiem:

Uwielbiają aportować frisbee. Możemy to oglądać nie tylko na zawodach „Ultimate frisbee”.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zamów bezpłatny newsletter, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów

Masz już konto? Zaloguj się