Nie tylko papier toaletowy i makaron. Zamknięci w domach Polacy szyją, czytają, grają, pieką i ćwicząNie tylko papier toaletowy i makaron. Zamknięci w domach Polacy szyją, czytają, grają, pieką i ćwicząNie tylko papier toaletowy i makaron. Zamknięci w domach Polacy szyją, czytają, grają, pieką i ćwicząNie tylko papier toaletowy i makaron. Zamknięci w domach Polacy szyją, czytają, grają, pieką i ćwiczą
Czym się zająć w domowej izolacji? (fot. kadr z trailera „Doom Eternal”)

Nie tylko papier toaletowy i makaron. Zamknięci w domach Polacy szyją, czytają, grają, pieką i ćwiczą

Nie tylko papier toaletowy i makaron. Zamknięci w domach Polacy szyją, czytają, grają, pieką i ćwiczą
Mateusz Lubczański

Mateusz Lubczański

-

dziennikarz, Marketing przy Kawie

Mateusz Lubczański

Mateusz Lubczański

dziennikarz
Marketing przy Kawie

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, na co dzień pisze o wszystkim, co związane z motoryzacją. Zafascynowany nowoczesnymi technologiami, fotografią oraz rynkiem gier komputerowych. W wolnym czasie (którego ma coraz mniej) przechodzi kolejne gry RPG lub nadgania serialowe zaległości.

Specyficzna sytuacja gospodarcza sprawia, że choć zdecydowana większość branż tnie koszty, gdzie tylko może, niektóre przeżywają prawdziwy rozkwit. Wskazywały na to choćby szturmy na półki z makaronem czy papierem toaletowym. Ale boom przeżywają także sprzedający drożdże, elektronikę czy... skrzynki pocztowe.

To już raczej oczywiste, że będziemy mówić o życiu „przed koronawirusem” i „po epidemii”. W ciągu zaledwie chwili musieliśmy zamknąć się w domu, unikać kontaktu z innymi i przestawić się na pracę zdalną. Niejeden z nas w przypływie paniki na zapas zaopatrywał się w papier toaletowy czy makaron.

Ale nie mniejsze wzięcie miały (i nadal mają) drożdże.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja