Odpowiedni moment na sukces. Jak rozwijana jest marka Dr Irena ErisOdpowiedni moment na sukces. Jak rozwijana jest marka Dr Irena ErisOdpowiedni moment na sukces. Jak rozwijana jest marka Dr Irena ErisOdpowiedni moment na sukces. Jak rozwijana jest marka Dr Irena Eris

Odpowiedni moment na sukces. Jak rozwijana jest marka Dr Irena Eris

Odpowiedni moment na sukces. Jak rozwijana jest marka Dr Irena Eris
Jakub Müller

Jakub Müller

-

redaktor, Marketing przy Kawie

Jakub Müller

Jakub Müller

redaktor
Marketing przy Kawie

W branży marketingowej działa od 2005 roku. Autor kilkuset artykułów, felietonów, analiz i wywiadów w mediach internetowych i drukowanych. Współtwórca strategii marketingowych i prelegent na konferencjach branżowych. Wykładowca studiów podyplomowych z zakresu mediów i CSR-u.

Kremy podpisywane własnym nazwiskiem i rozwożone maluchem – taki był początek imperium kosmetycznego Dr Ireny Eris. Dziś obejmuje ono nie tylko kosmetyki, ale także salony kosmetyczne, hotele SPA, wreszcie instytut naukowo-badawczy. W kampaniach reklamowych marki pojawiły się Emmanuelle Seigner czy Weronika Rosati. To jeden z niewielu brandów na polskim rynku, którym dzięki intuicji marketingowej właścicieli udało się przejść drogę z segmentu masowego na półkę produktów luksusowych.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja