Oddać krew za posiłek w McDonal’'sOddać krew za posiłek w McDonal’'sOddać krew za posiłek w McDonal’'sOddać krew za posiłek w McDonal’'s

Oddać krew za posiłek w McDonal’’s

Oddać krew za posiłek w McDonal’'s
Jacek Szlak

Jacek Szlak

-

redaktor naczelny, Marketing przy Kawie

Jacek Szlak

Jacek Szlak

redaktor naczelny
Marketing przy Kawie

Od 1997 r. zajmuje się marketingiem zarówno od strony praktycznej, jak i teoretycznej. Od 2003 r. prowadzi serwis Marketing przy Kawie. Publicysta zajmujący się komunikacją marketingową i sztuką reklamy. Obserwator nowych zjawisk w kulturze masowej, marketingu i nowych mediach. Wykładowca studiów podyplomowych z zakresu reklamy internetowej, content marketingu i storytellingu. Jeden ze współautorów książki „Praktyka brandingu” oraz autor książki „Opowieści w marketingu”.

Blady klaun o czerwonych ustach zaprasza cię do oddania krwi przed McDonald’s. Czeka na ciebie ambulans z kompletnym wyposażeniem. Kiedy oddasz krew, możesz liczyć na poczęstunek w fast foodzie. Czasem informacja o szlachetnej akcji może brzmieć jak groteska lub horror. Public relations to interesująca działalność.

Latem można oddawać krew przed restauracjami McDonald’s. W każdy czwartek sierpnia, w Warszawie na rogu Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej czeka ambulans stacji krwiodawstwa. Organizatorami są Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Fundacja Ronalda McDonalda. Krew może oddać każda osoba zdrowa i pełnoletnia, która zarejestruje się i przejdzie procedurę kwalifikacyjną.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja