Czy nowe technologie zabiją integrację na eventach?Czy nowe technologie zabiją integrację na eventach?Czy nowe technologie zabiją integrację na eventach?Czy nowe technologie zabiją integrację na eventach?
O to faktycznie chodzi w eventach? (fot. Pixabay)

Czy nowe technologie zabiją integrację na eventach?

Czy nowe technologie zabiją integrację na eventach?
Paweł Haberka

Paweł Haberka

-

właściciel, PowerEvents

Paweł Haberka

Paweł Haberka

właściciel
PowerEvents

W branży eventowej od 12 lat. Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu oraz Studium Event Management w Warszawie. Prelegent na wielu ogólnopolskich konferencjach branżowych. Autor wypowiedzi eksperckich oraz artykułów ukazujących się na bieżąco w magazynach branżowych oraz innych mediach. Ma za sobą ponad 800 realizacji wydarzeń dla największych światowych firm. W agencji PowerEvents jest odpowiedzialny za produkcję eventów oraz koncepcje kreatywne projektów.

Nowinki technologiczne na dobre wkroczyły w świat eventów i coraz bardziej się rozpychają. Organizatorzy często właśnie w tych rozwiązaniach szukają elementu wyróżnienia się i zaskoczenia potencjalnego klienta. Jakie są tego efekty? Czy moda na kontaktowanie się za pośrednictwem urządzeń zaimponuje uczestnikom i wkradnie się w ich łaski?

Symulatory, oculusy i human joystick są już znane i często spotykane. Technologia wkracza jednak w inne obszary wydarzeń. Najbardziej zyskują na popularności aplikacje mobilne przygotowane z myślą o konkretnym evencie. W takiej aplikacji można śledzić na bieżąco, co się dzieje w danym miejscu, zapisać się na atrakcje, a nawet konwersować z innymi uczestnikami.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja