Niedoszły morderca gwiazdą HollywoodNiedoszły morderca gwiazdą HollywoodNiedoszły morderca gwiazdą HollywoodNiedoszły morderca gwiazdą Hollywood

Niedoszły morderca gwiazdą Hollywood

Niedoszły morderca gwiazdą Hollywood
Jacek Szlak

Jacek Szlak

-

redaktor naczelny, Marketing przy Kawie

Jacek Szlak

Jacek Szlak

redaktor naczelny
Marketing przy Kawie

Od 1997 r. zajmuje się marketingiem zarówno od strony praktycznej, jak i teoretycznej. Od 2003 r. prowadzi serwis Marketing przy Kawie. Publicysta zajmujący się komunikacją marketingową i sztuką reklamy. Obserwator nowych zjawisk w kulturze masowej, marketingu i nowych mediach. Wykładowca studiów podyplomowych z zakresu reklamy internetowej, content marketingu i storytellingu. Jeden ze współautorów książki „Praktyka brandingu” oraz autor książki „Opowieści w marketingu”.

Ali Agca wyszedł z więzienia i od razu jakby zapadł się pod ziemię. Zniknął, lecz kilka informacji zdobytych przez prasę nieco rozjaśnia tę sprawę. Zamachowiec nie ukrywa się z obawy przed mocodawcami, którzy mogliby próbować go uciszyć. Jest to jeden z warunków kontraktu wiążącego go z producentami filmowymi z Hollywood.

Wydaje się, że po kilkunastu latach więzienia Ali chce w końcu użyć życia. Powstanie filmu o zamachu na papieża może mu w tym pomóc. W produkcji tej Agca zagra również jedną z głównych ról, czyli samego siebie. Tę wiadomość przekazał włoski tygodnik „Gente”, a za nim powtórzyły chyba wszystkie media na świecie.

Najważniejszym jednak elementem całej umowy, za który producenci gotowi byli zapłacić osiem milionów dolarów, było wyjawienie tajemnicy, kto za tym wszystkim stał.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja