Nie wystarczy być - polityk pownien znać mowę ciałaNie wystarczy być - polityk pownien znać mowę ciałaNie wystarczy być - polityk pownien znać mowę ciałaNie wystarczy być - polityk pownien znać mowę ciała

Nie wystarczy być – polityk pownien znać mowę ciała

Nie wystarczy być - polityk pownien znać mowę ciała
Wiesław Gałązka

Wiesław Gałązka

-

dziennikarz i publicysta, konsultant i doradca polityczny, nauczyciel akademicki

Wiesław Gałązka

Wiesław Gałązka

dziennikarz i publicysta, konsultant i doradca polityczny, nauczyciel akademicki

dziennikarz i publicysta, wieloletni dyrektor kreatywny w agencjach reklamowych, ekspert w zakresie prawa i etyki reklamy, public relations i mediów. Doradca medialny w sztabach wyborczych różnych ugrupowań politycznych w latach 2000, 2001 i 2002. Prowadzi zajęcia w Podyplomowym Studium Komunikowania i Kreacji Wizerunku Publicznego w Instytucie Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Prezentujemy kolejny fragment książki pod tytułem „Nie wystarczy być... czyli od zera do lidera”: tym razem rzecz dotyczy kreacji wizerunku polityka. Atrakcyjny wygląd to nie tylko dar natury. Można go "nabyć". Chodzi oczywiście o nabycie umiejętności bycia pięknym - robienia dobrego wrażenia, takiej ekspozycji własnej osoby, aby budziła sympatię i zaufanie. Dzięki tej wiedzy "ładnemu we wszystkim ładnie - nawet i w brzydocie". Przede wszystkim chodzi o stworzenie spójności wyglądu z zachowaniem.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja