Nie wystarczy być - kreacja wizerunkuNie wystarczy być - kreacja wizerunkuNie wystarczy być - kreacja wizerunkuNie wystarczy być - kreacja wizerunku

Nie wystarczy być – kreacja wizerunku

Nie wystarczy być - kreacja wizerunku
Wiesław Gałązka

Wiesław Gałązka

-

dziennikarz i publicysta, konsultant i doradca polityczny, nauczyciel akademicki

Wiesław Gałązka

Wiesław Gałązka

dziennikarz i publicysta, konsultant i doradca polityczny, nauczyciel akademicki

dziennikarz i publicysta, wieloletni dyrektor kreatywny w agencjach reklamowych, ekspert w zakresie prawa i etyki reklamy, public relations i mediów. Doradca medialny w sztabach wyborczych różnych ugrupowań politycznych w latach 2000, 2001 i 2002. Prowadzi zajęcia w Podyplomowym Studium Komunikowania i Kreacji Wizerunku Publicznego w Instytucie Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Chcąc być politykiem, nie wystarczy być sobą. Ted Bates, jeden z najsłynniejszych fachowców w świecie reklamy, powiedział: „Z każdego produktu można zrobić Niepowtarzalną Ofertę Handlową”. Podobnie jest z politykami. Dziś podajemy sposoby kreacji wizerunku polityka oraz krótkie vademecum starającego się o mandat.

Ocena wyglądu jest prosta. Każdy wie, że jeśli posiadane w domu lustro nie zostało kupione na wyprzedaży w wesołym miasteczku, to jego wymiana nie pomoże. Niezadowalające odbicie nie oznacza, że lustro się „zepsuło”, więc nie powinno być problemów z uzyskaniem wskazówek dotyczących ewentualnej korekty powierzchowności.

Oszacowanie pozostałych walorów zależy już od zdolności uzyskania odpowiedniego dystansu do siebie samego i kalkulacji mającej na celu likwidację wad, lub.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja