Najważniejsze aktualizacje Google 2021 – jak uniknąć błędów w pozycjonowaniu witrynyNajważniejsze aktualizacje Google 2021 – jak uniknąć błędów w pozycjonowaniu witrynyNajważniejsze aktualizacje Google 2021 – jak uniknąć błędów w pozycjonowaniu witrynyNajważniejsze aktualizacje Google 2021 – jak uniknąć błędów w pozycjonowaniu witryny
Chcesz pokazywać się wysoko w wynikach – znaj aktualne preferencje najpopularniejszej wyszukiwarki (fot. Pixabay)

Najważniejsze aktualizacje Google 2021 – jak uniknąć błędów w pozycjonowaniu witryny

Najważniejsze aktualizacje Google 2021 – jak uniknąć błędów w pozycjonowaniu witryny
Michał Gierat

Michał Gierat

-

SEO manager, Result Media

Michał Gierat

Michał Gierat

SEO manager
Result Media

Zwolennik technik white hat SEO, pasjonat analityki internetowej, z wykształcenia informatyk. Specjalizuje się w optymalizacji technicznej. Doświadczenie zdobywał między innymi jako freelancer oraz team leader sekcji SEO w dużej agencji interaktywnej. Obsługiwał tam między innymi klientów z branży e-commerce, kulinarnej i finansowej.

Co decyduje o tym, że nasza domena wyświetla się na wysokich pozycjach w wynikach organicznych Google? Tych czynników jest ponad 200, ale najważniejsze dotyczą bezpieczeństwa oraz użyteczności dostępnych treści, w tym prawidłowego wyświetlania jej zarówno na desktopach, jak i urządzeniach mobilnych.

W 2021 roku Google już wielokrotnie aktualizował swój algorytm, aby udoskonalić poprawność dobierania wyników do zapytania. Choć gigant z Mountain View utrzymuje jego działanie w tajemnicy, informuje o zasadach, które wpływają na ocenę strony internetowej. Warto śledzić je na bieżąco i uniknąć błędów, które zadecydują o pozycji naszej witryny w wynikach wyszukiwania.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja