Jak nagrywać podcast, żeby nie zanudzić słuchaczy?Jak nagrywać podcast, żeby nie zanudzić słuchaczy?Jak nagrywać podcast, żeby nie zanudzić słuchaczy?Jak nagrywać podcast, żeby nie zanudzić słuchaczy?
Kto najczęściej zasiada przed mikrofonem? (fot. Pixabay)

Jak nagrywać podcast, żeby nie zanudzić słuchaczy?

Jak nagrywać podcast, żeby nie zanudzić słuchaczy?
Krystian Zych

Krystian Zych

-

podcaster, edytor podcastów, trener podcastingu, Jakzrobicpodcast.pl

Krystian Zych

Krystian Zych

podcaster, edytor podcastów, trener podcastingu
Jakzrobicpodcast.pl

Autor szkoleń, warsztatów i filmów – o podcastowaniu, a jakże. Pomaga osobom stawiającym pierwsze kroki w podcastingu. Podpowiada, jaki sprzęt warto kupić i jak z niego skorzystać. Doradza, co zrobić, aby podcastowe hobby nie było drogą przez mękę. Organizuje konferencje podcastowe. Współpracuje też z firmami widzącymi w podcastach obiecujący kanał dystrybucji treści do obecnych i potencjalnych klientów. Strona WWW: Jakzrobicpodcast.pl.

Odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista: wystarczy mówić ciekawie. Z tym, że ciekawie można mówić na wiele sposobów. Oto druga porcja porad dla początkujących podcasterów.

Najpopularniejsza chyba forma prowadzenia podcastu to wywiad. Zapraszamy gościa do domu albo kawiarni, bądź umawiamy się na Skypie, i zadajemy mu pytania na interesujący nas temat.
Dzień dobry, co u pani słychać?
Teoretycznie jest to forma najprostsza. Wystarczy cokolwiek wiedzieć na temat, na który chcemy porozmawiać, mieć kilka pomysłów na pytania, jakie możemy zadać i znaleźć osobę, która zechce na te pytania odpowiedzieć.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja