Moonvalley – niebo nie jest granicą - Marketing przy Kawie
Moonvalley – niebo nie jest granicąMoonvalley – niebo nie jest granicąMoonvalley – niebo nie jest granicąMoonvalley – niebo nie jest granicą

Moonvalley – niebo nie jest granicą

Moonvalley – niebo nie jest granicą
Jakub Müller

Jakub Müller

-

redaktor, Marketing przy Kawie

Jakub Müller

Jakub Müller

redaktor
Marketing przy Kawie

W branży marketingowej działa od 2005 roku. Autor kilkuset artykułów, felietonów, analiz i wywiadów w mediach internetowych i drukowanych. Współtwórca strategii marketingowych i prelegent na konferencjach branżowych. Wykładowca studiów podyplomowych z zakresu mediów i CSR-u.

Brak wolnego czasu, krótkie urlopy stają się polską codziennością. Relaks może zapewnić np. lektura książki Jacka Londona „Księżycowa Dolina”. Jeśli jednak ktoś poszukuje mocniejszych wrażeń, powinien raczej zwrócić uwagę na ofertę pewnej firmy z Wielkopolski. Jej nazwa to Moonvalley.

 Krzysztof Maruszewski, absolwent psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz Executive MBA w Trent University i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, dyrektor zarządzjący w firmie Creative PR, partner i trener w firmie szkoleniowej Instytut Sprzedaży. Jako doradca pracował m.in. dla G+J, arvato services Polska, Media Rodzina (wydawca Harry'ego Potter'a).

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja