Media społecznościowe – co nowego? 10 aktualnych trendów w social mediaMedia społecznościowe – co nowego? 10 aktualnych trendów w social mediaMedia społecznościowe – co nowego? 10 aktualnych trendów w social mediaMedia społecznościowe – co nowego? 10 aktualnych trendów w social media
Social media zmieniają się tak jak ich użytkownicy (fot. Pixabay)

Media społecznościowe – co nowego? 10 aktualnych trendów w social media

Media społecznościowe – co nowego? 10 aktualnych trendów w social media
Joanna Tauber

Joanna Tauber

-

prezes zarządu, Tauber Promotion

Joanna Tauber

Joanna Tauber

prezes zarządu
Tauber Promotion

Tauber Promotion założyła w 1992 r. Specjalizuje się w public i investor relations oraz w zarządzaniu marką. Ma też doświadczenie w zakresie wsparcia PR i szkolenia zarządów firm podczas ofert publicznych oraz w transakcjach M&A. Autorka wielu artykułów i analiz w prasie ekonomicznej i marketingowej. Jest prelegentem na wielu branżowych seminariach i konferencjach.

Rok po światowej premierze Metaverse firma GWI zbadała obecną kondycję mediów społecznościowych i trendy, które da się w nich zauważyć. Niektóre z nich zaskakują, jak np. mocny wzrost popularności TikToka wśród odbiorców z najstarszych generacji Świadczy to o skutecznej strategii budowania międzypokoleniowej atrakcyjności tej aplikacji społecznościowej.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja