Matka Polka? Supermenka? Spełniona domatorka? Jaka jest polska kobieta po roku pandemii?Matka Polka? Supermenka? Spełniona domatorka? Jaka jest polska kobieta po roku pandemii?Matka Polka? Supermenka? Spełniona domatorka? Jaka jest polska kobieta po roku pandemii?Matka Polka? Supermenka? Spełniona domatorka? Jaka jest polska kobieta po roku pandemii?
Smutna, zmartwiona, stęskniona za bliskimi – polska kobieta po roku pandemii (fot. Pixabay)

Matka Polka? Supermenka? Spełniona domatorka? Jaka jest polska kobieta po roku pandemii?

Matka Polka? Supermenka? Spełniona domatorka? Jaka jest polska kobieta po roku pandemii?
Iwona Wilmowska

Iwona Wilmowska

-

senior project manager, Ipsos

Iwona Wilmowska

Iwona Wilmowska

senior project manager
Ipsos

Psycholożka ekonomiczna, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, ma doktorat z psychologii społecznej. Od 13 lat związana z ilościowymi badaniami marketingowymi. W wolnych chwilach pisze książki.

To już ponad rok, odkąd wykryto w Polsce pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem. W ciągu tygodnia doprowadziło to do pierwszego lockdownu, szturmu na sklepy, zamknięcia szkół i przedszkoli, znacznego zamknięcia gospodarki, a dla wielu osób również przejścia na pracę zdalną. Zapewne wtedy niewielu z nas przypuszczało, że rok później będziemy nadal w podobnym miejscu. Może nieco mniej spanikowani, bardziej zmęczeni, ale nadal zamknięci w domach, skazani na maseczki, z szalejącą pandemią na oknem.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja