Marketing Festival w Pradze. Istotna konferencja marketingowa w naszym regionie?Marketing Festival w Pradze. Istotna konferencja marketingowa w naszym regionie?Marketing Festival w Pradze. Istotna konferencja marketingowa w naszym regionie?Marketing Festival w Pradze. Istotna konferencja marketingowa w naszym regionie?
Marketing Festival, Praga 2017

Marketing Festival w Pradze. Istotna konferencja marketingowa w naszym regionie?

Marketing Festival w Pradze. Istotna konferencja marketingowa w naszym regionie?
Anna Zalewska

Anna Zalewska

-

manager ds. marketingu internetowego, agencja Widoczni

Anna Zalewska

Anna Zalewska

manager ds. marketingu internetowego
agencja Widoczni

Pasjonatka content marketingu i marketingu internetowego. Kieruje zespołem ekspertów w agencji Widoczni. Łączy stanowisko marketingowe z wdrażaniem pracowników oraz szkoleniami z zakresu content marketingu. Dzień zaczyna od lektury dobrych biznesowych podcastów oraz branżowych blogów. W pracy najbardziej ceni kreatywne zadania realizowane z zespołem inspirujących ludzi.

Uznani eksperci marketingu internetowego tacy jak Rand Fishkin, Avinash Kaushik i wielu innych wystąpili 9 i 10 listopada 2017 roku na konferencji Marketing Festival w Pradze. To już piata edycja wydarzenia, które cieszy się coraz większą popularnością.

Marketing Festival powstał z inicjatywy przedstawiciela branży, Jindřicha Fáborsky’ego. Miał być przeciwwagą dla istniejących już tego typu wydarzeń, które nie odznaczają się wysoką jakością. Jak podkreśla organizator, ten festiwal to nie kolejna impreza, na którą zaprasza się przyjaciół i sponsorów, a wejściówki sprzedaje z dużym rabatem.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zamów bezpłatny newsletter, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów

Masz już konto? Zaloguj się