Marketing Festival w Pradze. Istotna konferencja marketingowa w naszym regionie? - Marketing przy Kawie
Marketing Festival w Pradze. Istotna konferencja marketingowa w naszym regionie?Marketing Festival w Pradze. Istotna konferencja marketingowa w naszym regionie?Marketing Festival w Pradze. Istotna konferencja marketingowa w naszym regionie?Marketing Festival w Pradze. Istotna konferencja marketingowa w naszym regionie?
Marketing Festival, Praga 2017

Marketing Festival w Pradze. Istotna konferencja marketingowa w naszym regionie?

Marketing Festival w Pradze. Istotna konferencja marketingowa w naszym regionie?
Anna Zalewska

Anna Zalewska

-

manager marketingu, agencja Widoczni

Anna Zalewska

Anna Zalewska

manager marketingu
agencja Widoczni

Pasjonatka content marketingu i marketingu internetowego. Kieruje zespołem ekspertów w agencji Widoczni. Łączy stanowisko marketingowe z wdrażaniem pracowników oraz szkoleniami z zakresu content marketingu. Dzień zaczyna od lektury dobrych biznesowych podcastów oraz branżowych blogów. W pracy najbardziej ceni kreatywne zadania realizowane z zespołem inspirujących ludzi.

Uznani eksperci marketingu internetowego tacy jak Rand Fishkin, Avinash Kaushik i wielu innych wystąpili 9 i 10 listopada 2017 roku na konferencji Marketing Festival w Pradze. To już piata edycja wydarzenia, które cieszy się coraz większą popularnością.

Marketing Festival powstał z inicjatywy przedstawiciela branży, Jindřicha Fáborsky’ego. Miał być przeciwwagą dla istniejących już tego typu wydarzeń, które nie odznaczają się wysoką jakością. Jak podkreśla organizator, ten festiwal to nie kolejna impreza, na którą zaprasza się przyjaciół i sponsorów, a wejściówki sprzedaje z dużym rabatem.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja