ManServants: służący lepszy niż striptizerManServants: służący lepszy niż striptizerManServants: służący lepszy niż striptizerManServants: służący lepszy niż striptizer

ManServants: służący lepszy niż striptizer

ManServants: służący lepszy niż striptizer
Kamila Pokój

Kamila Pokój

-

marketing director, Pomagam.pl

Kamila Pokój

Kamila Pokój

marketing director
Pomagam.pl

Ekspertka od marketingu internetowego, specjalizująca się w działaniach performance. Ma wieloletnie doświadczenie w działaniach online, m.in. w branży e-commerce, ubezpieczeń czy nieruchomości. Przez wiele lat związana była z organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz zwierząt.

Co jest lepsze od przystojnego striptizera? Przystojny służący do wynajęcia. Tak przynajmniej sądzą twórczynie usługi ManServants.

Mężczyzna do wynajęcia za 80 dolarów za godzinę. Nie striptizer i nie prostytutka. Po prostu służący spełniający zachcianki wynajmującej go kobiety – ten niecodzienny start-up jest pomysłem dwóch copywriterek z agencji AKQA.

Trzydziestojednoletnia Josephine Wai Lin i dwudziestopięcioletnia Dalal Khajah na swojej stronie piszą: „Wierzymy, że osobisty asystent i chłopiec basenowy to luksus, na który każda kobieta lub gej zasługuje – choćby na jeden dzień”.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja