Kiedy najlepiej publikować w mediach społecznościowych? Czego uczą dane z monitoringu social media w całym 2019 roku?Kiedy najlepiej publikować w mediach społecznościowych? Czego uczą dane z monitoringu social media w całym 2019 roku?Kiedy najlepiej publikować w mediach społecznościowych? Czego uczą dane z monitoringu social media w całym 2019 roku?Kiedy najlepiej publikować w mediach społecznościowych? Czego uczą dane z monitoringu social media w całym 2019 roku?
Kiedy opublikować, aby uzyskać jak najlepsze wyniki w social media? (fot. Pixabay)

Kiedy najlepiej publikować w mediach społecznościowych? Czego uczą dane z monitoringu social media w całym 2019 roku?

Kiedy najlepiej publikować w mediach społecznościowych? Czego uczą dane z monitoringu social media w całym 2019 roku?
Robert Sadowski

Robert Sadowski

-

digital marketing manager, Newspoint

Robert Sadowski

Robert Sadowski

digital marketing manager
Newspoint

Ma ponad 18 lat doświadczenia w digital marketingu. Obejmuje ono obszar kreacji, tworzenia treści, web analityki, e-mailingów, webinarów, lead generation, SEO oraz SEM. Aktualnie w branży monitoringu mediów. Magister matematyki Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu rynku kapitałowego i analizy finansowej oraz strategii marketingowej. Prywatnie miłośnik drzew oraz ogrodów. Zapalony brydżysta i kolarz.

Każdy opiekun marki chciałby wiedzieć, kiedy wstawiać posty na platformy społecznościowe, aby uzyskiwać jak najlepsze rezultaty. Oczywiście wpływających na to czynników jest wiele i nie da się tworzyć prostych recept. Warto jednak przyjrzeć się dużej, reprezentatywnej liczbie wpisów i uzyskanym przez nie wynikom. Czy można znaleźć jakieś zależności?

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja