Geritech – czy technologia uratuje naszą starość?Geritech – czy technologia uratuje naszą starość?Geritech – czy technologia uratuje naszą starość?Geritech – czy technologia uratuje naszą starość?
Towarzysze i opiekunowie (fot. kadr ze spotu Intuition Robotics)

Geritech – czy technologia uratuje naszą starość?

Geritech – czy technologia uratuje naszą starość?

Barbara Frątczak-Rudnicka

-

członek zarządu i konsultantka ds. badań, 4P Research Mix

Barbara Frątczak-Rudnicka

członek zarządu i konsultantka ds. badań, 4P Research Mix

Ma ponad 30-letnie doświadczenie w prowadzeniu socjologicznych badań empirycznych. W badaniach marketingowych pracuje od 1992 r. Od 1992 do 2003 r. w firmie Demoskop (potem Ipsos Demoskop). Od 2003 r. w 4p Research Mix (współzałożycielka i członek zarządu tej firmy). Specjalizuje się m.in. w badaniach komunikacji marketingowej (w tym z zastosowaniem analizy semiotycznej), w badaniach segmentacyjnych, eksploracji potrzeb i zachowań konsumentów. Wiele uwagi poświęciła badaniom grup konsumenckich takich jak dzieci i osoby starsze.

Anna Mazerant

-

innovation research director, 4P Research Mix

Anna Mazerant

innovation research director, 4P Research Mix

Psycholog, badacz, service designer. Z badaniami marketingowymi związana od 1999 r. Specjalizuje się w badaniach o charakterze eksploracyjnym i projektach strategicznych. Prowadzi projekty wg metodologii Design Thinking. Zajmuje się również rozwijaniem i wdrażaniem nowych metodologii badawczych. Ma doświadczenie w sektorach: FMCG, finanse, media, farmacja, telekomunikacja.

Geritech to skrót określenia „technologia geriatryczna”. Chodzi o nowe technologie, które pozwolą poprawić nasz komfort życia w późnych latach dojrzałych. Dzięki nim dłużej zachowamy niezależność, będziemy mogli zestarzeć się we własnym mieszkaniu i uniknąć sytuacji, w której staniemy się dla bliskich ciężarem. A właśnie tego, po chorobie i bólu, najbardziej obawiają się Polacy w związku ze starością.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja