Design sprint w 5 dni – i restartujesz biznes w rzeczywistości NewNow. Poradnik - Marketing przy Kawie
Design sprint w 5 dni – i restartujesz biznes w rzeczywistości NewNow. PoradnikDesign sprint w 5 dni – i restartujesz biznes w rzeczywistości NewNow. PoradnikDesign sprint w 5 dni – i restartujesz biznes w rzeczywistości NewNow. PoradnikDesign sprint w 5 dni – i restartujesz biznes w rzeczywistości NewNow. Poradnik
Design sprint – bo trzeba szybko wypuszczać pomysły z firmowych szuflad (fot. Pixabay)

Design sprint w 5 dni – i restartujesz biznes w rzeczywistości NewNow. Poradnik

Design sprint w 5 dni – i restartujesz biznes w rzeczywistości NewNow. Poradnik
Joanna Blewąska

Joanna Blewąska

-

digital strategy specialist, Bluerank

Joanna Blewąska

Joanna Blewąska

digital strategy specialist
Bluerank

Buduje strategie online oraz wypracowuje rekomendacje dla działań proklienckich. Pomaga markom skuteczniej działać i podejmować decyzje w szybko zmieniającym się, nieprzewidywalnym świecie. Absolwentka studiów podyplomowych PR oraz coaching w Szkole Głównej Handlowej. Certyfikowana trenerka biznesu, moderatorka procesu design thinking.

Firmy muszą sprawdzać się w biegach długodystansowych. Ale dziś powinny też pobiec sprintem i w ciągu kilku dni zaprojektować nowe rozwiązania. Design sprint to wymyślony w Google proces umożliwiający szybki restart biznesu i sprawne działanie w nowej rzeczywistości.

Kluczem do sukcesu biznesów jest zrozumienie nowych potrzeb konsumentów. Ale to nie wystarczy. Dziś potrzebne jest również szybkie działanie i wdrażanie rozwiązań, które są odpowiedzią na nowe oczekiwania klientów. Jednym z takich rozwiązań jest design sprint. To proces oparty na założeniach podobnych jak design thinking, ale stawiający na szybkie działanie i wdrażanie wypracowanych pomysłów.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja