Czego uczą nas wielkie porażki. Jack Trout i jego „Wielkie marki – wielki kłopot”Czego uczą nas wielkie porażki. Jack Trout i jego „Wielkie marki – wielki kłopot”Czego uczą nas wielkie porażki. Jack Trout i jego „Wielkie marki – wielki kłopot”Czego uczą nas wielkie porażki. Jack Trout i jego „Wielkie marki – wielki kłopot”

Czego uczą nas wielkie porażki. Jack Trout i jego „Wielkie marki – wielki kłopot”

Czego uczą nas wielkie porażki. Jack Trout i jego „Wielkie marki – wielki kłopot”
Jacek Szlak

Jacek Szlak

-

redaktor naczelny, Marketing przy Kawie

Jacek Szlak

Jacek Szlak

redaktor naczelny
Marketing przy Kawie

Od 1997 r. zajmuje się marketingiem zarówno od strony praktycznej, jak i teoretycznej. Od 2003 r. prowadzi serwis Marketing przy Kawie. Publicysta zajmujący się komunikacją marketingową i sztuką reklamy. Obserwator nowych zjawisk w kulturze masowej, marketingu i nowych mediach. Wykładowca studiów podyplomowych z zakresu reklamy internetowej, content marketingu i storytellingu. Jeden ze współautorów książki „Praktyka brandingu” oraz autor książki „Opowieści w marketingu”.

Wracamy do publikacji recenzji książek marketingowych. Dział im poświęcony wznawiamy pod nazwą "Biblioteczka" i będziemy w nim prezentować książki niekoniecznie najnowsze, ale zawsze warte przeczytania. Na początek przypominamy "Wielkie marki, wielki kłopot". Autor tej książki, Jack Trout, na początku czerwca będzie gościł w naszym kraju. Warto zatem odświeżyć sobie jego poglądy, zwłaszcza że mogą zwiększyć skuteczność zarządzania marką.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja