Co robić, aby biznes rósł szybciej – 5 prostych zasad do zastosowania w każdym biznesieCo robić, aby biznes rósł szybciej – 5 prostych zasad do zastosowania w każdym biznesieCo robić, aby biznes rósł szybciej – 5 prostych zasad do zastosowania w każdym biznesieCo robić, aby biznes rósł szybciej – 5 prostych zasad do zastosowania w każdym biznesie
Niektóre zasady rozwijania biznesu się nie starzeją (fot. Pixabay)

Co robić, aby biznes rósł szybciej – 5 prostych zasad do zastosowania w każdym biznesie

Co robić, aby biznes rósł szybciej – 5 prostych zasad do zastosowania w każdym biznesie
Bartłomiej Foszer

Bartłomiej Foszer

-

Bartłomiej Foszer

Bartłomiej Foszer

Wieloletni praktyk biznesu, specjalizujący się w budowaniu strategii rozwoju, sprzedaży,  marketingu. Założyciel niezależnego domu produkcyjnego Foszer Sawicki i studia animacji Better Story Studio. Inwestor m.in. w takich biznesach, jak Sundose, Catering Pomelo czy Vio Love. Od 14 lat aktywnie zaangażowany w projekty konsultingowe skierowane do spółek, start-upów, brandów czy marek osobistych. Jego pasją jest skalowanie biznesów i doradztwo.

Czy można podać precyzyjny przepis na wzrost biznesu? Oczywiście nie, ale warto pamiętać o uniwersalnych zasadach, które temu wzrostowi sprzyjają. Swoim doświadczeniem w ich stosowaniu dzieli się praktyk biznesu, Bartłomiej Foszer.

Jakie kroki należy podjąć, aby biznes rósł szybciej? Gdyby dało się to tak łatwo określić, mielibyśmy na rynku same prężnie rozwijające się firmy. Istnieją jednak pewne podstawowe zasady, o których niejednokrotnie się zapomina, a stanowią one zdrową bazę prowadzenia biznesu. Jakie to zasady?
1. Zasada Pareta – 80/20
Zasada, której nazwę dał ekonomista i socjolog Vilfredo Pareto, mówi że 20% twoich nakładów i wysiłku odpowiada za 80% osiąganych efektów.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja