Budowanie legendy butów o niezwykłych właściwościachBudowanie legendy butów o niezwykłych właściwościachBudowanie legendy butów o niezwykłych właściwościachBudowanie legendy butów o niezwykłych właściwościach
Prace nad „butami Marty’ego” owocują też praktyczniejszymi rozwiązaniami

Budowanie legendy butów o niezwykłych właściwościach

Budowanie legendy butów o niezwykłych właściwościach
Mateusz Lubczański

Mateusz Lubczański

-

dziennikarz, Marketing przy Kawie

Mateusz Lubczański

Mateusz Lubczański

dziennikarz
Marketing przy Kawie

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, na co dzień pisze o wszystkim, co związane z motoryzacją. Zafascynowany nowoczesnymi technologiami, fotografią oraz rynkiem gier komputerowych. W wolnym czasie (którego ma coraz mniej) przechodzi kolejne gry RPG lub nadgania serialowe zaległości.

Pod koniec ubiegłego roku – 27 lat po „Powrocie do przyszłości 2” – o kilka osób powiększyła się nieliczna grupa fanów, do których trafiły samowiążące się buty Nike. Takie, jakie nosił filmowy bohater Marty McFly. Model Mag wciąż nie trafił jednak do regularnej sprzedaży. Po co więc Nike w ogóle nad nim pracuje?

Była to wyjątkowo kuriozalna sytuacja. Buty Nike Mag, znane ze swoich filmowych możliwości samowiązania, po raz kolejny trafiły do garstki klientów, lecz producent nie zobaczył z tego tytułu ani centa.

Podobnie było w 2011 roku. Wtedy konsumenci licytowali się o prototypowe egzemplarze, które tylko z wyglądu nawiązywały do filmowych odpowiedników – wiązania wciąż pozostawały „manualne”.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja