Bee(ma)rketing, czyli brand purpose na słodkoBee(ma)rketing, czyli brand purpose na słodkoBee(ma)rketing, czyli brand purpose na słodkoBee(ma)rketing, czyli brand purpose na słodko
Może twoja marka będzie jej pomagać? (fot. Pixabay)

Bee(ma)rketing, czyli brand purpose na słodko

Bee(ma)rketing, czyli brand purpose na słodko
Joanna Burdek

Joanna Burdek

-

właścicielka i strateg , Brand Useful

Joanna Burdek

Joanna Burdek

właścicielka i strateg
Brand Useful

Od 12 lat związana z marketingiem, m.in. jako dyrektor działu marketplace krakowskiej agencji. Właścicielka agencji reklamowej Brand Useful. Specjalizuje się w organizacji akcji sprzedażowych oraz kampanii B2B. Prowadzi szkolenia z zakresu marketingu, komunikacji ambientowej oraz prawa zamówień publicznych. Prowadzi kampanie B2B oraz B2C dla największych marek. Absolwentka studiów doktoranckich oraz Szkoły Strategii Marki w SAR.

Firmom w zasadzie nie trzeba dziś tłumaczyć, że warto, a wręcz trzeba nastawiać się nie tylko na działalność obliczoną bezpośrednio na zysk. Sporo z nich gotowych jest nawet uprawiać planet corporate responsibility. Jest pewien rodzaj takiej działalności, który jest paląco potrzebny, a przynosi satysfakcję słodką jak miód. O sensie istnienia biznesu oraz pszczelich kampaniach z ostatnich lat pisze Joanna Burdek – strateg z Brand Useful.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się