14 spektakularnych porażek marketingowych - Marketing przy Kawie
14 spektakularnych porażek marketingowych14 spektakularnych porażek marketingowych14 spektakularnych porażek marketingowych14 spektakularnych porażek marketingowych
Najważniejsze to umieć wyciągać wnioski z porażek (fot. peshkova/Fotolia)

14 spektakularnych porażek marketingowych

14 spektakularnych porażek marketingowych

Jakub Müller

-

redaktor, Marketing przy Kawie

Jakub Müller

redaktor, Marketing przy Kawie

W branży marketingowej działa od 2005 roku. Autor kilkuset artykułów, felietonów, analiz i wywiadów w mediach internetowych i drukowanych. Współtwórca strategii marketingowych i prelegent na konferencjach branżowych. Wykładowca studiów podyplomowych z zakresu mediów i CSR-u.

Joanna Chłopek

-

redaktor, Marketing przy Kawie

Joanna Chłopek

redaktor, Marketing przy Kawie

W latach 2013–2023 opiekowała się sekcją Espresso. W ramach inicjatyw redakcji tworzyła w tych latach artykuły.

Pomysł sprzeczny z duchem czasu, nietrafne rozszerzenie marki, za wysoka cena... Niekiedy zaś brak inwestycji w odpowiednim momencie wskutek przeoczenia rynkowych szans. Przyczyny marketingowych niepowodzeń bywają najróżniejsze. Zdarza się też, że pomysł, który kiedyś nie wypalił, odżywa na nowo. Świadczy o tym przykład z polskiego rynku zawarty w tym przeglądzie.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj naszych redaktorów i dziennikarzy, stawiając dużą czarną.


Postaw mi kawę na buycoffee.to