11 najczęstszych błędów SEO w twoim WordPressie11 najczęstszych błędów SEO w twoim WordPressie11 najczęstszych błędów SEO w twoim WordPressie11 najczęstszych błędów SEO w twoim WordPressie
Jak uniknąć podstawowych błędów w Wordpressie? (fot. Visual hunt)

11 najczęstszych błędów SEO w twoim WordPressie

11 najczęstszych błędów SEO w twoim WordPressie
Mateusz Wilczyński

Mateusz Wilczyński

-

starszy specjalista ds. pozycjonowania, agencja Widoczni

Mateusz Wilczyński

Mateusz Wilczyński

starszy specjalista ds. pozycjonowania
agencja Widoczni

W marketingu internetowym zaczynał od obsługi klienta, zjadł zęby na optymalizacji kampanii AdWords, obecnie skupia się na planowaniu i realizacji strategii SEO. Ważnym elementem jego pracy jest optymalizacja techniczna stron i analiza ich użyteczności. W pracy ceni sobie różnorodność wyzwań i środowisk pracy, szerokie pole rozwoju oraz długoterminową pracę z klientem. Programista samouk, certyfikowany specjalista Google AdWords i Google Analytics. Poszerza wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i korzystając z kursów MOOC. Uważa, że rozwój jest celem samym w sobie i nigdy się nie kończy.

WordPress to obecnie najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) i nic nie zwiastuje szybkiej zmiany w tym zakresie. Do atutów WordPressa należą: uniwersalność, prostota obsługi i aktywna społeczność. W kilku kwestiach łatwo w nim jednak popełnić błędy, które utrudniają pozycjonowanie. Wymagają one poprawy praktycznie przy każdej instalacji.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja